EVİTA BAYAN KUAFÖRÜ

Uzman kadromuz ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan,sürekli gelişmeleri, yenilikleri takip ederek sizlere ulaştıran, değerli görüşlerinizi her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak,her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.

Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, perma, röfle, balyaj defrize, modern ve klasik topuzlar, en güzel günlerinizde sizi herkesden farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz.

Değişmeyen profesyonel kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür, tırnak protez gibi işlemlerinizi de evinizde hizmet almışcanıza rahat ve mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.


MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize maksimum hizmeti sağlayabilmek için Dez Kuaför çalışanları olarak şunları benimsedik;

-Müşterilerimizi güler yüzle karşılamak
-Müşterilerimizle doğru iletişim kurmak
-Müşteri ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde sağlamak
-Çalışanlarımızı gerek kişisel gerekse mesleki açıdan daha iyi yerlere ulaştırmak.

Gelişen ve sürekli yenilenen sektördeki çalışmaları yakından takip ederek, gelişmelerin paralelinde Evita Bayan Kuaförü Salonunu yenilemek, aynı zamanda bu alanda yapılan Ar-Ge çalışmalarına katkıda bulunmak öncelikli hedeflerimizdir.