KAŞ & BIYIK

Yüz bakımında birçok teknik uygulanmaktadır.Kaş ve bıyıklarınız cildinize en uygun uygun yöntemle alınarak sorunsuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yüz ve ifadeyi değiştiren kaşlardır. Yanlış alım sonucu şekli bozulmuş, küsmüş kaşlarınızı profilinize en uygun şekilde  kaş dizaynı yapılarak şekillendirilir.

  • Kaş Alma
  • İfade Danışmanlığı
  • Kirpik Perma
  • İpek Kirpik
  • İp ve Ağdayla Bıyık Çene Yüz Alımı
Kaş modellerinde ki güzel değişiklikler bakışlarınıza anlam katar. İfadenizi değiştirmenin en iyi yolu kaşlardır.Oval yüz şekliniz varsa, bütün kaş modellerini kullanabilirsiniz. Fazla ince olmayan, doğal kalınlıkta kaş modelleri oval yüz şekli için uygundur.

Kare yüz şekliniz varsa kaş modelinizin kalın olmasına dikkat edin. Keskin yüz hatlarına sahip olduğu için, kaşlarınızın bitiş noktasına yumuşak bir kavis vermek sert bir görünümden daha çok yumuşak bir bakış katacaktır.

Uzun yüz şekliniz varsa eğer, yüzünüzü daha çok uzatacak modellerden uzak durmalısınız. Düz ve kavisi olmayan kaş modelleri, yüzünüzün şeklini orantılayarak daha hoş görünmenizi sağlar.

Kalp yüz şekline göre, hilal şeklinde dediğimiz kavisli ve kalın kaş modelleri tam bu yüz şekline uygun. Kaşlarınızın boyunu kısa tutarsanız, yüz şeklinizi güzel bir şekilde dengelersiniz.

Yuvarlak yüz şekliniz varsa, yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlamalısınız. Yay kaş modeli diye bilinen kaş modelleri, yuvarlak yüz şekline sahip kadınlar için en iyi tercihtir.Bu model yuvarlak yüz tipinizi daha keskin gösterecektir.